Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Online kennissessie met Goede Doelen Nederland: Geeftrends in fondsenwerving om in 2025 rekening mee te houden

16 januari, 12:00 - 13:00

Om het jaar 2025 goed van start te gaan, organiseren we samen met Goede Doelen Nederland een online kennissessie over de geeftrends van 2024. Wat is er in het afgelopen jaar gebeurd? Wat zijn de trends waar we in 2025 op moeten letten? Je hoort het op donderdag 16 januari 2025 van 11.00-12.00 uur. 


In dit uur nemen onze adviseur fondsenwerving Margriet Mol en directeur Frank Swinkels je mee door de inzichten die zij verzameld hebben vanuit de markt. Ze geven antwoord op vragen als:
 

  • Hoe heeft de gemiddelde gift zich ontwikkeld in een jaar vol inflatie? 
  • Hoe doet de markt het op het gebied van direct mail? 
  • Waar staan we als het gaat om telemarketing? 
  • Wat kunnen we leren van de ‘decemberpiek’? 


Deze vragen kunnen we beantwoorden dankzij ons Markttrends Dashboard. Op dit dashboard zijn bijna 50 organisaties aangesloten. Samen hebben zij een achterban van meer dan 2,8 miljoen actieve donateurs (personen die in de afgelopen 12 maanden een gift hebben gedaan). Deze uitgebreide dataset (exclusief nalatenschappen) biedt waardevolle inzichten in donatiegedrag en trends over de afgelopen jaren.
 

Dit en meer op 16 januari. Iedereen die interesse heeft in dit onderwerp is van harte welkom! Aan het einde krijg je ook de mogelijkheid om je eigen vragen te stellen. 

We vinden het leuk als je er bent. Komt het niet uit in je agenda? Meld je dan toch aan, dan krijg je achteraf een opname toegestuurd.

Je kunt je aanmelden op de website van Goede Doelen Nederland
Let op: Het is alleen voor leden van Goede Doelen Nederland

Gegevens

Datum:
16 januari
Tijd:
12:00 - 13:00